Košarkaši Teoda putuju danas za Bugarsku gdje će odigrati dvije utakmice u okviru Balkanske košarkaške lige.
Muška košarkaška reprezentacija Crne Gore poražena je u Pou od Velike Britanije 74-59 u utakmici 4. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022.
Muška košarkaška reprezentacija Crne Gore igraće danas u Pou sa Velikom Britanijom utakmicu četvrtog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. godine.
U 9. kolu Prve rukometne ženske lige rukometašice Tivta danas gostuju pljevaljskom Rudaru.

Rukometaši Partizana igrali su danas u Tivtu neriješeno 30:30 sa Danilovgradom u 9. kolu Prve lige. Utakmica je bila dramatična i neizvjesna. Na poluvremenu je bilo takođe neriješeno 15-15. I u nastavku velika borba na parketu. Domaćin je bio bliži pobjedi, ali je loše odigrao finiš....